Zorlu Nakliyat Eşya Depolama

Zorlu Nakliyat Eşya Depolama

 

Depolama işlemi eşyalarınızı, mobilyalarınızı belirli bir süre aralığında depolamaktır. Fakat uygun alana sahip olmadığınız zaman Zorlu Depolama sizlere yardımcı oluyor. Eşya Depolama işlemlerinizde sizlere güvenli bir depolama alanı sunarak dilediğiniz tarihe kadar eşyalarınızı depolarımızda tutuyoruz. Depolarımızda eşyalarınızı sizlere ait olan bölümlerde güvenle depoluyoruz.

Eşya depolama çalışma alanımız depolarımız, kamera sistemlerine, havalandırmaya ve aydınlatmaya sahip konforlu alanlardır. Depolarımızda eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Depolarımızda eşyalarınızın boyutlarına uygun olarak sizlere özel bir yer ayrılır.

Bu alanda eşyalarınız, mobilyalarınız paketlenip kolilere yerleştirilerek sizlere ait bölüme yerleştiriliyor. Depolarımızda kamera sistemleri mevcuttur ve bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde sizin kontrolünüzde dir. Depolarımızda eşyalarınızın depolanmasını istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Eşyalarınızı depolarımızda depolamak için sizlere bir ekspertiz personeli yolluyoruz. Ekspertiz personelimiz eşyalarınızı inceliyor ve sizlere özel bir depolama alanı sunuyor.

eşya depolama

Günümüzde çoğu kişi ev sahibi olmadığı için kiralık evlerde oturmakta

Yaşamlarına kiraladıkları evlerde devam etmektedir. Ancak bazen insanlar çeşitli unsurlardan kaynaklı oturdukları evlerden çıkmak ve diğer bir eve taşınmak halinde kalabilirler. Ayrıca yeni bir ev alındığında da mevcut durumda oturulan evden çıkarak yeni alınan eve taşınılması gerekebilir. Bu süreç bazı durumlarda kişileri hiç zorlamadan hızlı ve zahmetsiz bir biçimde tamamlanırken, bazı durumlarda ise kişiler yeni taşınacakları evlere taşınmadan uzun bir süre önce oturdukları evlerden çıkmaları gerekebilir. Bu durumda evde ki eşyaların nereye taşınacağı ve nerede bekletileceği büyük bir problemdir. Pek çok kişi bu durumda anne ve baba gibi yakınlarının evlerine eşyaları götürerek eşyalarının orda bekletilmesini sağlar. Ancak bu süreç yine kişilerin yer ve kullanım gibi önemli problemler çıkarmasına yol açabilir. Günümüzde bu hususta hizmet veren profesyonel firmalar bulunuyor. Eşya depolama konusu ile ilgili uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamızdan destek alarak eşyaların profesyonel bir biçimde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

izmir istanbul nakliye

Zorlu Nakliyat

Eşya Depolama

Çok ciddi bir iştir, son derece büyük hassaslık ve özveri gerektirir. En önemlisi de bu hususta hizmet alınan firmaya güven duyulması gerekir. Her insan için çaba harcanarak ve belirli bir ücret ödenerek alınan eşyalar kesinlikle oldukça önemlidir, hiç kimse önem verdiği eşyalarının başına bir şey gelmesini istemez. Bu nedenle eşya depolama konusu ile ilgili hizmet alınacak firmaya kesinlikle ancak kesinlikle güvenmek gerekir. Bunun için de bu hususta hizmet alınacağı zaman detaylı bir biçimde araştırma yapmak ve ondan sonra hizmet alınacak firmayı tercih etmek gerekir. Eşyalarınızın depolanması için bu sektörde uzun yıllardan bu yana hizmet veren Zorlu Evden Eve Nakliyat olarak ev veya iş adreslerinden özel araçlarla gelip, güvenilir bir biçimde eşyalarınızı alır ve kendi bünyemizde ki depolarımıza alarak depolayabiliriz. Böylece belirli bir süre herhangi bir yerde bekletilmesi gereken eşyalar ihtiyacınız kadar firmamızın depolarında güvenilir bir biçimde muhafaza edilir. Sonrasında ise istediğiniz Zaman

Eşyalarınız istediğiniz adrese teslim edilir

 1. Eşyanın doğasına makul ambalaj yapılması (depolanmış eşyalarınıza uygulanacak bu ambalaj, rutubet ve nemden koruyucu içeriktedir)
  2.Depolanmasını istediğiniz eşyaların nakliyesi
  3.Eşyalarınızın firmamıza ait depolarda saklanması.
  4.Depolarımızın, eşya depolama koşullarına makul bir halde kalmaları için bakımları sürekli bir biçimde yapılması. Depolanan ev eşyaları derli toplu Aralıklarla havalandırılır
  5.Tüm Depolar ve içerisinde bulunan eşyalarınız sigorta yapılır
  6.Tüm bu prosedürlerin gerçekleştirilmesi için, firmamızla irtibata geçmiş ve bir kira sözleşmesi imzalamış olmanız yeterli olacaktır
 2. 7 Şehirlerarası evden eve nakliyat
Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat