Nilüfer Nakliyat

Evden eve nakliyat titizlik Eğitimli eleman kadrosu geniş kapsamlı paketleme materyalleri ile  sağlığa uygunluk ve güven gerektirir bir şekilde yapan  Mücadelesini Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteye önem vererek  hizmetlerini sürdüren istikrarlı geçmişi geniş ve atılımcı kadrosu, ile en güvenli Nakliyat hizmetini vermeye çalışan bugün Nakliyat sektörünün önde gelen
kuruluşlarının arasına girmeye çalışan firmayız.

Nilüfer Nakliyat Taşımacılık hizmetlerimizi her zaman daya iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götürmek, müşteri değerlendirmelerini daima dikkate almak vazgeçilmez ana prensibimizdir.

Nilüfer Nakliyat Şirketimizin Merkez ofisi İstanbul’da dır. Hizmet alanımız ise Tüm TÜRKİYE Genelinde ve İstanbul, Asya Avrupa yakası içine alan tüm coğrafi bölgedir. Nilüfer Nakliyat olarak bizi bugünlere getiren tüm değerli kişilere teşekkür eder, gelecekte bizimle beraber çalışmak isteyen kurum ve kuruluşlara şimdiden ” Merhabalar ”

TÜRKİYE Genelinde Evden Eve Nakliyat ve Her tür Fabrika İş yeri Taşımacılığı Nakliyesi.

Nilüfer Nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirlerarası Ev İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi kendine bir vazife bilmiştir.