Resmi İşyeri Taşımacılığı - 444 8 108

Resmi İşyeri Taşımacılığı – 444 8 108

Zorlu Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız şehirler arası nakliyat  tüm illere nakliye hizmeti sunmaktadır. Ayrıca şehirler arası evden eve nakliye ve ofis nakliye hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmetler sunarak sağlamaktayız. Uzun yıllardır sektörde çalışmanın verdiği deneyimle hizmetlerine devam eden firmamız bu işte uzman ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Deneyimli Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz

Evden eve nakliye konusunda deneyimimizle, tecrübelerimizle ve iş etiğine sahip elemanlarımızla sağladığımız problemsiz nakliye bizim en önem verdiğimiz prensibimizdir. Şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimizle ofis taşıması, parça eşya taşıması, depolama hizmeti ve kurumsal hizmetlerimiz gibi çok sayıda alanda deneyimimizi ve kalitemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Vizyonumuz En Kaliteli ve Sorunsuz Hizmeti Sunmaktır

Şirket olarak en büyük hedef ve farkımız olağanın ötesinde hizmetlerle, müşterilerimizin isteklerini ve görüşlerini dikkate alarak taşınma sağlamamızdır. Problemsiz şekilde taşınmayı sağlayan firmamız müşterilerimiz hiç sıkıntıya girmeden iç rahatlığı içinde zahmetsiz nakliye hizmeti sunar.

Tüm İşlemlere Ek Olarak De monte ve Montaj Hizmeti de Veriyoruz

Şehirler arası nakliyat için deneyimli ve alanında uzman taşıma personelleriyle çalışan firmamız ayrıca profesyonel marangozlarla da çalışmaktadır. Bu marangozlar sayesinde taşınma öncesinde ve yeni adrese yerleşme ardından eşyaların veya mobilyaların söküm ve montajını da yapmaktayız. Sigortayla da taşıma yapan firmamızın hizmetleri için ek olarak algılayabileceğiniz tüm bu işlemler de fiyata dahildir. Kurulum işlemleri ardından yeni adresinizde huzurlu şekilde yerleşmenizi sağlayabilirsiniz.

Ambalajlama ve Paketleme de Sunmaktayız

Eşyalarınızın taşınma öncesinde uzman elemanlarımızla kaliteli malzemelerle paketlenerek taşınması sağlanmaktadır. Firmamız, mobilyalarınızı ve tüm eşyalarınızı şehirler arası nakliyat hizmetleri için de özenle paketleyerek hijyenik ve üst kalitede paketlerle araçlara yerleştirmektedir. Uzman ve kaliteli hizmet için kırılabilecek eşyalar için de büyük boyutlu eşyalar için de özel ambalajlar kullanmaktadır. Eşyanın cinsine göre özel ambalajlar içerisinde taşıma sağlayan firmamız araçlara eşyaları yerleştirerek sarsmadan hizmet vermektedir.

Ekspertiz Hizmetimiz

Firmamız taşıma öncesinde siz değerli müşterilerimiz bizimle irtibat telefonlarından iletişime geçmeniz ardından müşteri danışmanlarımız aracılığıyla ücretsiz olarak inceleme ve keşif için adresinize ekspertiz de görevlendirmektedir. Ekspertiz hizmetimiz tamamıyla ek bir ücret karşılığı değildir ve  bir çalışma programı hazırlamamız için gereklidir. Ekspertiz adresinize gelerek binanın durumunu ve taşınacak eşyaların miktarını, boyutlarını inceleyerek bir çalışma planı hazırlar. Taşınmada tamamen bu çalışma planına uyularak düzenli ve sistemli bir çalışma sağlanmaktadır.

Böylelikle plan içerisinde ve sorunsuz taşınma gerçekleştirilir. Ayrıca tüm eşyalarınız oluşabilecek hasarlar karşısında sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Kayıplarda ya da kazalarda sigorta bedeli karşılanmaktadır. Zorlu Nakliyat Yıllardır şehirler arası nakliyat alanında uzman bir ekiple çalışan firmamız tüm bu hizmetlere karşılık uygun fiyat teklifler sunarak çalışmaktadır. Eşyalarınıza gereken hassasiyeti göstererek çalışan firmamız başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlere hizmet sunmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Zorlu Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat firmamızın Türkiye’nin her yerine uzun zamandır yapmakta olduğu bir işlem olup bu alanda uzman bir kadroya sahiptir. Ayrıca taşınma masraflı bir iş olup müşterilerimizi maddi anlamda yıpratıcı olduğu için bizler müşterilerimizin maksimum fayda görmesini sağlamak amacıyla bu taşınma işlemini uygun güzergahlardan uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Fiyatlar kilometre bazında hesaplanmakta ve çeşitli indirimler uygulanmaktadır. Taşınması gereken eşya az ise ve araç dolmuyorsa parça eşya taşıma sistemiyle de nakliye mümkündür. Böylece taşınma işlemi daha az maliyetle yapılmış olacaktır.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız, profesyonel kadrosuyla  ve gelişen teknolojiye göre yenilenmiş araç filosuyla modern teknikler kullanarak eşyalarınızı bulunduğu yerden teslim alarak yeni adreslerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Şehirler arası nakliyat sizlerin talebiyle istediğiniz zaman uzman personeller tarafından ön incelemeler yapılarak başlamakta ve akabinde karar verilen gün ve saatte eşyaların türüne ve özelliklerine göre uygun malzemeler kullanılarak paketlenmektedir. Bu ekspertiz çalışmaları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Eşyalarınız nakliye esnasında bir zarar görmesi ihtimaline karşı taşınma süresi boyunca sigortalanacaktır. Daha sonra taşınacağı araca uzun yol koşulları da hesaba katılarak sarsılmayacak, kırılmayacak kısacası herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde bu konuda tecrübe sahibi ve uzman çalışanlarımız sayesinde özle tekniklerle yerleştirilecektir. Profesyonel ekip ve dikkatli şoförlerimizle gideceği yere yolculuğu bu şekilde başlamış olacaktır. Hizmetimiz tüm Türkiye’yi kapsamakta ve 81 ile nakliyat yapılmaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat

Evden eve, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı şeklinde de firmamızca yapılabilmektedir. Firmamızın her koşulda önceliği müşteri memnuniyetidir. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle ve müşterilerimize özel çözümlerimizle taşınmanın stresini azaltarak profesyonel bir nakliye gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak hiçbir zaman biz artık olduk demeyerek sürekli bir değişim ve dönüşüm halindeyiz. Böylece her gelişmeye ayak uydurarak sektördeki rekabete cevap verebilecek yeterliliğe sahip bir firma olmaya devam etmekteyiz. Eşyalarınız bizimle daima güvenle ve uygun fiyatlarla taşınacaktır. Siz de sorunsuz bir nakliye için yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

istanbul İzmir

Evden eve nakliyat

Güvenilir Hizmet İle Daima Sizinle

Nakliyat şirketi olarak sizler için araç filomuzu ve ekibimizi her an hazır halde bulunduruyoruz. Zorlu Şehirler Arası Nakliyat ihtiyacınızı her an karşılamaya hazırız. Nakliyat işlemi oldukça hassaslık gerektiren bir işlemdir. Nakliyat işlemlerinde öncelikle ekibimiz sizlerle beraber bir eylem planı hazırlayarak işe başlıyorlar. Eylem planında sizlerin de görüşlerinize yer veriliyor. Böylece bütün işlerden haberiniz oluyor. Ayrıca eşyalarınızın boyutu ve sayısı da bu eylem planında işleyişe geçmiş oluyor. Eşyalarınızın boyutları ve sayısı belirlendikten sonra en uygun araçlar firmamız tarafından sizlere tahsis edilmiş oluyor. En uygun araç seçimi sayesinde sizlere de nakliyat işlemi için uygun fiyatlar sunmuş oluyoruz. Böylece Şehirler Arası Nakliyat işleminiz için en ekonomik fiyatlar ile sizleri karşılamış oluyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz

Eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun paketlere eşyalarınızı sarıyor ve araçlarımıza taşıyoruz. Böylece eşyalarınızı taşıma sırasında oluşabilecek bütün talihsizliklerden de korumuş oluyoruz. Nakliyat ile beraber eşya depolama, asansörlü eşya taşıma, parça eşya taşıma vb. gibi birçok hizmeti de sizlere sunabiliriz. Kısaca bahsedilecek olursa nakliyat adı altında bütün işleri yapabilecek donanıma sahibiz. Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz sayesinde hangi şehirde olursanız olun araçlarımız ile sizleri istediğiniz şehre taşıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını her daim geciktirmeden yaptırıyor ve personellerimize gereken eğitimleri veriyoruz. İşinin ehli şoförlerimiz sayesinde taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar vermiyoruz.

Nakliyat

Nakliyat alanında adeta bir marka haline gelen firmamız ile yeni müşterilerimizi aramaya devam ediyoruz. Her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşarak onları yeni evlerine veya ofislerine taşıyoruz. Aldığımız olumlu dönütler sayesinde işimizi yapmaya devam ediyoruz. Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz sayesinde müşterilerimize şehirler arası nakliyat yapma imkanı sağlıyoruz. Bütün işlerimizi bir plana göre yaptığımız için hiçbir zaman sorun yaşamıyoruz. Ayrıca b ve c planlarımızı da her zaman oluşturuyor müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmiyoruz. Bizlere nakliyat konusunda güvenebilirsiniz. Bu zamana kadar yaptığımız işleri de referans olarak sizlere sunabiliriz Şehirler Arası Nakliyat ihtiyacınız varsa her zaman yanınızdayız

 

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat