[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Taşıma, Nakliyat, Lojistik iş ve işlemlerinde eşyaların zarar görmesi ihtimaline karşın müşteri lehine zararların karşılanmasını ön gören bir nevi sözleşmedir.

Zorlu Evden Eve Nakliyat

Başta İstanbul olmak üzere Şehir içi evden eve nakliyat ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat işlemlerinde Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bin bir güçlük ve emek ile edindiğiniz eşyalarınızın zarar görmesini engellemek bizim görevimizdir. Eşyalarınızı taşırken Çizik, Kırık ve Darbelere karşı zarar görmelerini engelleyecek koruyucu tedbirler almayı taaddüt ediyoruz.

Taşınma ihtiyacı hayatımızın bazı dönemlerinde yaşayabileceğimiz sık rastlanılan bir durumdur. Ekonomik durumların çok etkilediği büyük şehirlerde emlak fiyatlarının da oldukça artmasıyla, kiracı sayısının fazla olması nedeniyle bu durum oldukça artmaktadır. Kiralık ev fiyatları da sık sık arttığından dolayı kiralık ev değiştirme işlemi de çok sık gerçekleşebilmektedir. Bu durum sadece ev için yaşanmamaktadır. Ofis değiştirme ihtiyacı da sık meydana gelen bir durumdur.

Nakliyat Firmaları Fiyatları

Nakliyat fiyatları belirlenirken Zorlu evden eve nakliyat ve Zorlu şehirler arası nakliyatta birkaç farklı noktaya dikkat edilmektedir. Şehir içi nakliyatta dikkat edilen konu taşıma işleminin gerçekleştirileceği oda sayısı ve eşya miktarıdır.  Evinizin oda sayısına ve eşya miktarına göre genellikle sabit olan bir fiyat vardır ve sizden bu fiyat doğrultusunda bir ödeme talep edilecektir. Bu sabit fiyatlar hakkında bir fikrinizin bulunması için nakliye fiyatı belirleyen internet siteleri hizmet vermektedir. Zorlu Nakliyat şehir dışı nakliyatta evin oda sayısına ek olarak gidilecek olan mesafeye göre yakılacak olan yakıt miktarı fiyat belirlemede kullanılmaktadır. Buna ek olarak kullanılacak araç tipi ve sayısında fiyat için önemlidir. Şehir dışı nakliyatta genellikle kapalı kasalı araçlar kullanılmaktadır. Kapalı kasa ve açık kasa araçların fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Kapalı kasa araçlar genellikle şehir dışı nakliyat sırasında kullanılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Firmaları

Bazı şirketler tarafından  paketleme için ek bir ücret talep edilebilmektedir. Paketlemeyi kendiniz yapacağınızı belirttiğiniz halde paketleme dahil olan fiyatlara göre daha uygun bir taşıma bedeli ödeyebilirsiniz ancak bu durumda firma size eşyalarınız için garanti vermeyecektir. Paketleme işlemini siz yaptığınız için paketleme ile ilgili kazalara siz sebebiyet vermiş olacaksınız. Eşyalarınızda meydana gelecek her türlü zarardan siz sorumlu olacaksınız. Paketleme işlemini kendiniz yapmanız halde bu şartı kabul etmiş olacaksınız

Zorlu Nakliyat Paketleme

Paketleme

Eşyalarınızın garanti altına alınmasını istemeniz halinde eşyaların paketlenme aşamasından taşınmasına kadar tüm işlemlerinden firma sorumlu olacaktır. Eşyalar yeni adrese geldikten sonra eşyaların daireye taşınması ve yerleştirmesi de firma sorumluluğunda olan bir işlemdir. Geri montaj gerektiren eşyaların montaj edilmesi de firma çalışanları ile yapılmalıdır. Bu işlemlerden birinde bir eşyaya bir zarar gelmesi halinde zarar görmüş eşyanın bedeli firma tarafından ödenecektir. Çünkü paketleme işlemini yapan firmaların eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketlemesi gerekmektedir. Evden Eve Nakliyat Eşyalara zarar gelmesi halinde paketlenme işlemi eksik yapılmış olacağı için garanti devreye girecek ve müşteriye ödeme yapılacaktır.

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]